Zapoznaj rewelacyjną markę ubranek dziecinnych – Kids on the moon!

Pomimo, że jakiekolwiek dziecko jest inne to rodzice chcą dla nich jednego – żeby czuły się porządnie oraz bez przeszkód spełniały swoje fantazje. Z myślą o malutkich marzycielach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które zezwolą czuć się Twojemu dziecku niebywale.

Jak to się rozpoczęło
Wszystkie mamy znają tę sytuację – wszystkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my pragniemy, żeby nasze dzieci wyglądały niebywale, bo przecież takie właśnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli oraz Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten kłopot – utworzyła pociągającą kolekcję ubranek dziecięcych, które zezwalają jej latoroślom wyglądać zupełnie inaczej aniżeli inni.

Moda ponad wszystko

Po kilku miesiącach działalności stworzone przez nią nieproste ubranka stały się rozpoznawalną renomą na krajowym rynku. W szkicach Magdy nie odszukamy przesłodzonych pluszaków czy superbohaterów w awanturniczych barwach – to ubranka z klasą, spełniające oczekiwania rodziców, a przede wszystkim odpowiadając zainteresowaniom ich latorośli.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone barwy oraz fasony, które zezwolą na tworzenie porządnie skomponowanych zestawów – już nie musimy trwonić wolnego czasu oraz martwić się o to, że kostium Waszego dziecka jest niespójny, bo wszystkie elementy stroju do siebie pasują.
Trafnej jakości materiały kluczem do sukcesu
Oryginalne ubranka dziecięce marki kids on the moon stworzone przez Magdę to zarysy stworzone z myślą o potomkach. Miękkie oraz naturalne tkaniny uproszczą brzdącom zabawę oraz dzielnie zniosą ich codziennie przygody. Marka wykorzystuje tylko perfekcyjne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u większości konkurencji, w krajach azjatyckich.

Nadzwyczajna oferta

Marka proponuje wysokiej jakości artykuły, w tym bluzy, koszulki, spodnie czy sukienki. Jej reprezentacyjnym produktem jest tiulowa księżycowa spódniczka w barwach tęczy. Czarowne kreacje będą akompaniować milusińskim każdego dnia, dając Ci pewność, że dzieci będą czuć się w nich porządnie oraz niebywale. Bo brzdące zasługują na to, co perfekcyjne!

Michał Bogdowski