Wbudowany kominek przeobraził design domu

Żeby zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu można nabyć kominek do danego pomieszczenia. W czasie remontu salonu zdecydowałem się na takowe opcję. Okazał się to bardzo dobry pomysł. Dzisiaj kominek opala nieomal wszystkie pokoje, natomiast na dodatek stanowi komponent zdobiący mój salon.

Moi bliscy sądzą, że salon tym samym zyskuje miły klimat dzięki czemu uwielbiają u nas gościć.
szachy

Odremontowany pokój

Wspólnie z moją rodziną mieszkamy w niewielkim domu w sąsiedztwie Raciborza. Budynek posiada sporo wiosen a przez to potrzebna była od jakiegoś czasu naprawa. Zatem kiedy pojawiła się możliwość zdecydowałem przeprowadzić remont. Chciałem głównie odbudować salon jak i również aneks kuchenny, bo inne części domu były w należytym stanie. Moja żona pożądała mieć do dyspozycji aneks kuchenny połączony z salonem i co więcej wbudowany kominek. Zaaprobowałem ten plan, toteż podczas robienia renowacji rozpocząłem szukać firmy, które wytwarzają kominki. W czasie przeglądania stron www natrafiłem na pożądaną reklamę kominków pod adresem kominkimikam.pl. Ów spółka trudniła się zbytem i fabrykacją kominków od dwudziestu lat, miała zatem duże obeznanie w tym zakresie. Zademonstrowałem mojej małżonce galerię różnych wyrobów firmy i wykazała duże zainteresowanie. Co więcej żeby doczytać więcej o firmie mikam gruntownie zbadałem projekty przedsiębiorstwa. Natychmiast wysłałem maila do przedsiębiorstwa i po pewnym czasie zadzwonił na domowy numer doradca klienta. Wyłożył mi najlepsze oferty i poradził, żebym zajechał do firmy Kominki Mikam, zlokalizowanej w Katowicach.
kominek

Wybrałem niezwykły kominek

Jak przyjechałem na miejsce , byłem nadzwyczaj miło powitany. Przedłożono mi najlepsze kominki w wyniku czego zauważyłem, że zostały wykonane z najwyższej jakości surowców. Wyłoniłem tradycyjny kominek z obudową marmurową. Na produkt musiałem czekać jedynie 4 dni. W następnej kolejności do mojego uroczego gniazdka przybyła ekipa z wybranym kominkiem, jaki zamontowano w najlepszym zakątku pokoju. Jak zrealizowaliśmy odnowę domu salon przedstawiał się nadzwyczajnie. Gorąco bijące z paleniska wprowadzało miły rodzaj atmosfery. Dzieciaki z ogromną chęcią spędzałyby całe godziny przy w salonie. Zachwalam przedsiębiorstwo Mikam, bowiem wykonali wymarzony kominek.
kominek mieszkaniowy

Michał Bogdowski